Zadzwoń do nas +48 601 733 079
66-400 Gorzów Wlkp ul. Teatralna 9

Mili Morena z Kuby w koncercie Summertime - jazz s tylu Old Fashion oraz muzyka latynoamerykańska !

1 czerwca o godzinie 20.00 - SUMMERTIME ! Największe przeboje jazzu w stylu Old Fashion oraz muzykę latynoamerykańską zaśpiewa Mili Morena z Kuby ! Akompaniuje Jasiek Kusek - piano.

W tym wyjątkowym koncercie usłyszycie Państwo Louisa Armstronga, Billie Holiday, Elli Fitzgerald, Evy Cassidy, Franka Sinatry, Dukea Ellingtona, Lizy Minnelli, Peggy Lee oraz piosenki z największych hollywodzkich produkcji filmowych i musicalowych w których królował Jazz...Nie zabraknie również utworów latynoamerykańskich. Największe, znane i lubiane szlagiery jazzowe w stylu i klimacie Old Fashion zaśpiewa gwiazda teatru Vis a Vis, rodowita Kubanka, artystka sceny i estrady, charyzmatyczna i zjawiskowa Mili Morena. Mili Morena to fenomenalna piosenkarka i tancerka. Artystka jest znana i ceniona zarówno na Kubie jak i w Europie. Na Kubie założyła słynną formację Rueda de Casino. Śpiewała z Omarą Portuondo - znaną w Polsce z projektu Buena Vista Social Club. Aktualnie jest liderką i wokalistką grupy Mili Morena. W jej życiorysie artystycznym zapisanych jest kilkanaście artystycznych tras koncertowych, w tym Niemczech, Jamjce, Meksyku, Kanadzie, Francji, Hiszpanii i na Ukrainie. Śpiewa zarówno muzykę latynoską, jak i standardy jazzowe. Nasz koncert to przepełniona klasyką jazzu muyczno-wokalna podróż w czasie i przestrzeni. W gorącą letnią noc udamy się z Nowego Orleanu, przez Chicago do tajemniczego, nocnego Nowego Jorku tętniącego życiem nocnych klubów muzycznych...

Bilety w cenie 60zł dostępne w kawiarni lub pod numerem - 601733079. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna wcześniejsza rezerwacja.

 

                                                                                               Mimi duży

© www.artcafe.gorzow.pl