Zadzwoń do nas +48 601 733 079
66-400 Gorzów Wlkp ul. Teatralna 9

Piosenki Jaromira Nohavicy !

11 stycznia o godzinie 20:00 - piosenki Jaromira Nohavicy wykonają: Adam Jarząbek - wokal, gitara, Jarek Jurkiewicz - gitara.

Prezentowane przez duet wersje piosenek Nohavicy znacząco odbiegają od zazwyczaj spotykanych na polskich scenach interpretacji. Jest to świadomie obrana droga stylistyczna, której muzycy konsekwentnie są wierni. Dwie surowo brzmiące gitary akustyczne, charakterystyczny śpiew i ciekawe wycieczki w kierunku różnych stylów muzycznych dają efekt zadowalający najbardziej wybredne audytorium. W listopadzie 2015 roku ukazała się pierwsza płyta duetu Jarząbek-Jurkiewicz z interpretacjami piosenek Jaromira Nohavicy - "Lublin-Ostrava 0:30". W styczniu 2018 roku ukazała się druga płyta zespołu pt. "Grzebienie". Znalazły się na niej kolejne piosenki Jaromira Nohavicy. Na koncertach Adam i Jarek tworzą klimaty niepowtarzalne. Na takie spotkania warto przyjść, dać sie porwać emocjom, słuchać i śpiewać.

Bilety w cenie 40zł dostępne w kawiarni lub pod numerem - 601733079. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc konieczna wcześniejsza rezerwacja.

 

                                                                                                                   Piosenki Jaromia Nohavicy duży

© www.artcafe.gorzow.pl